Clește sertizat profesional conectori MC4 (2.5-6 mm²) - Weicon 211659
Ultimele produse in stoc
1
Cod Produs: 101945
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 10 1945 |
|---|---|
| Cod EAN | 4021103019450 |
| Descriere | clește de sertizat Cimco |
| Secțiune transversală | 0,5 - 16 mm² |
| Lungime | 220 mm |
| Execuție | mecanism |
| Gama AWG | 5 - 20 |
| Greutate net | 790 g |
| Greutate brut | 800 g |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.