Capac de centrare - pentru doze Ø 68 mm, gama SPECIAL - Kaiser 1090-68
In stoc
Cod Produs: KPL 64-50/LD_NA
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | KPL 64-50/LD_NA |
|---|---|
| Descriere | Doze aparataj Kopos |
| Capac inclus | NU |
| Material | polipropilenă |
| Tensiune nominală | 400 V |
| Montaj | sub tencuială, gips-carton |
| Culolare | galben |
| Rezistență la foc | DA, max 850 °C |
| Lățime | 70 mm |
| Înălțime | 68 mm |
| Adâncime | 50 mm |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.