Etichete - 10 buc x 10 randuri - compatibila cu cleme sir TopJob S sub forma de card alb - Wago 793-3501
In stoc
Card de marcare WMB,;sub forma de card,pt. reglete cu latimea de 5 - 17,5 mm,posibilitate de extindere 5 - 5,2 mm,;simplu,;tip cu clipsare,alb;793-5501
Cod Produs: 793-5501
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Marking method | plotting |
| Marking | plain |
| Delivery form | Marker card |
| Delivery form configuration | 10 strips with 10 markers per card |
Physical data
| Marker/strip width | 5 … 5,2 mm |
| Marker width | 5mm |
Mechanical Data
| Smear resistance | EN 60998-1:2004 |
Material Data
| Color | alb |
| UV resistance | EN 60068-2-5:2010 Procedure B |
| Halogen-free | Yes |
| Weight | 8,4g |
| Fire load | 0,256MJ |
Commercial data
| Product Group | 2 (Terminal Block Accessories) |
| eCl@ss 10.0 | 27-14-11-37 |
| eCl@ss 9.0 | 27-14-11-37 |
| ETIM 8.0 | EC000761 |
| ETIM 7.0 | EC000761 |
| PU (SPU) | 5 Buc. |
| Packaging type | bag |
| Country of origin | DE |
| GTIN | 4044918805858 |
| Customs tariff number | 39269097900 |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.