Releu monitorizare si control HRN-54N ETI 002471412
In stoc
Cod Produs: EUC100
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice Releu Hager EUC100
| Cod produs | EUC100 |
|---|---|
| Cod EAN | 3250615600523 |
| Marca | Hager |
| Tip releu | Releu monitorizare curent |
| Configurație rețea | 1P+N (monofazat cu neutru – 230 V) |
| Tipul contactelor | 1 contact comutator (1W/1CO) |
| Montaj | Șină DIN |
| Lățime | 17,50 mm (1 modul) |
| Înălțime | 87 mm |
| Adâncime | 65 mm |
| Tensiune alimentare | 230 V AC |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Curent admisibil (AC1) | 8 A |
| Putere max. comutată | 2000 VA / 8 A la 250 V |
| Secțiunea conductor | 0,5 - 2,5 mm² (flexibil și rigid) |
| Tip conexiune | Tehnică de înfiletare |
| Protecție IP | IP20 |
| Temperatura funcționare | -25…55 °C |
| Temperatura depozitare | -25…70 °C |
| Conformitate | CE, RoHS |
| Greutate netă | 75 g |
| Greutate brută | 90 g |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | 5 ani |
Link-uri Utile
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Stoc epuizat
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.