Perete despărțitor - pentru canal cablu - seria LF (60 mm) - Hager M2026
La comanda
SL2005529010
Cod Produs: SL2005529010
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Montare capac: | Complet |
| Secţiune superioară cu garnitură de etanşare: | Nu |
| Lăţime OT: | 20 mm |
| Culoare: | alb pur |
| Culoare: | RAL 9010 - alb pur |
| Material: | PVC |
| Material: | Plastic |
| Înălţimea canalului: | 55 mm |
| Lungime: | 2000 mm |
| Lăţimea canalului: | 20 mm |
| Autorizaţii: | CE |
| Conform directivelor europene RoHs: | conformitate voluntară |
| Tip de protecţie IP: | IP40 |
| Fără halogen: | nu |
| Putere impact: | IK07 |
| Temperatură lucru: | 5…60 °C |
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.