Spumă - lubrifiantă - instalare cabluri S418 - 400 ml - Forch - 6890 100
In stoc
Cod Produs: 10030131
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Spray Lubrifiant Weicon PTFE-Spray (10030131)
| Cod producător | 10030131 |
|---|---|
| Cod EAN | 4024596029500 |
| Producător | Weicon GmbH & Co. KG, Germania |
| Volum | 400 ml aerosol |
| Culoare film | Alb transparent |
| Miros | Aproape fără miros |
| Bază lubrifiant | PTFE (Politetrafluoretilenă) |
| Fără silicon | Da |
| Fără vaselină | Da |
| Rezistență temperatură | -180°C ... +250°C |
| Termen valabilitate | 24 luni |
| Tip produs | Lubrifiant uscat antiaderent |
| Depozitare | Protejare de soare direct, max. +50°C |
| Greutate brută | 440 g |
Aplicații recomandate
Notă siguranță produs
Garanție
| Termen valabilitate | 24 luni de la producție |
|---|
Link-uri utile
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.