Mâner declanșator - Sprayboy - adaptor ergonomic pentru doze spray - Forch 6000 0010
La comanda
Cod Produs: 10030340
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 10030340 |
|---|---|
| Cod EAN | 4024596030094 |
| Nivel | Spray Weicon |
| Folosit pentru | curatarea componentelor electronice si mecanice |
| Cantitate ambalaj | 400 ml |
| Greutate netă | 440 g |
| Greutate brută | 460 g |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.