Tablou multimedia ABS - 24M (2x12) aparent ușă albă Schrack BK080752
In stoc
1
Cod Produs: BK085094-A
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | BK085094-A |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840605143 |
| Descriere | Suport router pentru tablouri multimedia |
| Tablouri compatibile | universal, recomandat pentru tablouri BK08 |
| Culoare | alb |
| Greutate netă | 100 g |
| Greutate brută | 100 g |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lungime | 20 mm |
|---|---|
| Lățime | 53 mm |
| Înălțime | 92 mm |
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.