Suport universal pentru tablouri combo/multimedia BK08 Schrack - BK085094-A
In stoc
Cod Produs: BK080752
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | BK080752 |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840889970 |
| Descriere | Tablou multimedia Schrack |
| Curent nominal | 63 A |
| Tensiune nominală | alb |
| Tip montaj | aparent |
| Grad protecție IP | IP 40 |
| Număr module | 24 module, 12 per rând |
| Număr de rânduri | 2 |
| Ușă | plastic, alb |
| Material tablou | plastic, alb |
| Glow wire test | 650 ℃ |
| Greutate netă | 1.44 kg |
| Greutate brută | 1.5 kg |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lățime | 287 mm |
|---|---|
| Înălțime | 361 mm |
| Adâncime | 112 mm |
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.