Suport universal pentru tablouri combo/multimedia - Hager VZ02MM
In stoc
Cod Produs: VU36NW
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | VU36NW |
|---|---|
| Descriere | Tablou Hager NW |
| Greutate | 4,2 kg |
| Nivel | Cutii aplicate IP30 |
| Tip montaj | încastrat |
| Grad de protecție IP | IP 30 |
| No. of modules (total/per row) | 36 module, 12 per rând |
| Număr de rânduri | 3 |
| Ușa (material, color) | metal perofat, alb |
| Cutie (material, color) | metal, alb |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Suprafață montaj | zidărie |
Există 2 tipuri de elemente de fixare pentru instalarea tabloului Hager Volta VU36NW în perete.
Suport pentru pereti din gips-carton, OSB (VZ405N) | Suport standard pentru pereti solizi adica beton, caramida, sau pereti din blocuri |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 630,50 mm |
| Lățime | 348 mm |
| Adâncime | 94,50 mm |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 615 mm |
| Lățime | 335 mm |
| Adâncime | 90 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
Instrucțiuni produs
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.