Suport universal pentru tablouri combo/multimedia - ETI 001100202
La comanda
Cod Produs: 001101154
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001101154 |
|---|---|
| Cod EAN | 3838895712473 |
| Nivel | tablou multimedia ETI |
| Numar module | 42 |
| Grad protectie IP | IP30 |
| Numar randuri | 3 |
| Usa (material, color) | metal perforat, alb |
| Tablou (material, color) | plastic, alb |
| Suprafață montaj | zidărie, gips-carton |
| Greutate netă | 3 kg |
| Greutate brută | 3.01 kg |
| Lungime | 592 mm |
|---|---|
| Lățime | 87 mm |
| Înălțime | 346 mm |
| Lungime | 306 mm |
|---|---|
| Lățime | 87 mm |
| Înălțime | 549 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Link producător
Declaratie conformitate
Fișă tehnică (producător)
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.