Suport universal pentru tablouri combo/multimedia - Hager VZ02MM
In stoc
Cod Produs: VA48NW
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | VA48NW |
|---|---|
| Descriere | Tablouri Volta Hager |
| Greutate | 3.91 kg |
| Nivel | Cutii aplicate IP30 |
| Tensiunea nominală (V) | 400 |
| Tip montaj | aparent |
| Grad de protecție IP | IP 30 |
| No. of modules (total/per row) | 48 module, 12 per rând |
| Număr de rânduri | 4 |
| Ușa (material, color) | inclus, plastic, alb |
| Cutie (material, color) | Plastic, alb |
| Glow wire test (°C) | 750 |
| Suprafață montaj | Perete/tavan |
| Utilizare | interior/exterior |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 640 mm |
| Lățime | 305 mm |
| Adâncime | 96,50 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.