Cheder universal 14mm inaltime - 10mm latime negru - Morek MCA001BB12
In stoc
Cod Produs: BK080755
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Tablou multimedia Schrack BK080755
| Cod | BK080755 |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840890006 |
| Descriere | Tablou multimedia Schrack |
| Curent nominal | 63 A |
| Culoare | alb |
| Tip montaj | aparent |
| Grad protecție IP | IP40 |
| Numar module | 48, 12 per rând |
| Număr rânduri | 4 |
| Ușă | plastic, alb |
| Material tablou | plastic, alb |
| Glow wire test | 650°C |
| Gretutate netă | 2,2 kg |
| Greutate brută | 2,2 kg |
Garantie
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Dimensiuni gabarit tablou
| Lățime | 287 mm |
|---|---|
| Înălțime | 653 mm |
| Adâncime netă | 112 mm |
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.