Suport universal pentru tablouri combo/multimedia - ETI 001100202
La comanda
Cod Produs: 001101156
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001101156 |
|---|---|
| Descriere | ECG14MEDIA-I |
| Greutate | 2 kg |
| Nivel | Tablou de distribuție mic |
| Tip montaj | încastrat |
| Grad de protecție IP | IP30 |
| No. of modules (total/per row) | 14 module |
| Număr de rânduri | 1 |
| Ușa (material, color) | metal peforat, alb |
| Cutie (material, color) | Plastic, alb |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Suprafață montaj | gips-carton, zidărie |
| Echipat? | Nu este echipat |
| Standard construcție | IEC60670-24 |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 317 mm |
| Lățime | 346 mm |
| Adâncime | 87 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
Instrucțiuni produs
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.