Suport universal pentru tablouri combo/multimedia - ETI 001100202
La comanda
Cod Produs: 001100210
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001100210 |
|---|---|
| Descriere | ECT2x18MEDIAPO |
| Greutate | 2.41kg |
| Nivel | Cutii aplicate IP40 |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Tensiunea nominală (V) | 400 |
| Tip montaj | aplicat |
| Grad de protecție IP | IP 40 |
| No. of modules (total/per row) | 36 module, 18 per rând |
| Număr de rânduri | 2 |
| Ușa (material, color) | plastic, alb |
| Cutie (material, color) | Plastic, alb |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Suprafață montaj | zidărie |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 361 mm |
| Lățime | 396 mm |
| Adâncime | 112 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
Instrucțiuni produs
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.