Suport universal pentru tablouri combo/multimedia - ETI 001100202
La comanda
Cod Produs: 001101187
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001101187 |
|---|---|
| Descriere | ECG28MEDIAPT |
| Greutate | 2.4kg |
| Nivel | Cutii plastic IP30 |
| Tip montaj | încastrat |
| Grad de protecție IP | IP 30 |
| No. of modules (total/per row) | 28 module, 14 per rând |
| Număr de rânduri | 2 |
| Ușa (material, color) | transparent |
| Cutie (material, color) | Plastic, alb |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Suprafața montaj | zidărie, gips-carton |
| Standard construcție | IEC60670-24 |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 442 mm |
| Lățime | 346 mm |
| Adâncime | 87 mm |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 399 mm |
| Lățime | 306 mm |
| Adâncime | 87 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
Instrucțiuni produs
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.