Doză derivație cu gel - IPX8 33.6x32x17.8mm pentru serii 221/2273 max. 4mm² Gri - Wago 207-1331
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 2273-205
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2273-205 |
|---|---|
| Descriere | clemă de legătură pentru conductori unifilat Wago |
| Categorie de supratensiune | 2 |
| Culoare carcasă | galben |
| Secțiune nominală | 2,5 mm² |
| Tensiune nominală | 450 V |
| Tensiune nominală de supratensiune | 4 kV |
| Curent nominal | 24 A |
| Număr de conexiuni | 5 |
| Materiale de conducturi compatibile | Aluminiu, Cupru |
| Temperatura maximă funcționare | 105 ℃ |
| Lățime | 22 mm |
|---|---|
| Înălțime | 5,8 mm |
| Adâncime | 16,7 mm |
Cablarea conductorilor in doză. |
Dezizolați conductorul. |
Carcasa transparentă arată dacă conductorii sunt complet introduși. Un orificiu transparent arată dacă lungimea de dezizolare a conductorului e corectă. |
Introduceți conductorul solid până când atinge opritorul |
Pentru demontare: Țineți conductorul care urmează să fie demontat și rotiți alternativ la stânga și la dreapta în timp ce trageți de conector. |
Declarație conformitate (EU)
Declarație conformitate (UK)
Link producător
Certificat RoHS/REACH
Certificat VDE
Fișă tehnică (producător)
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.