Conector rapid - Cu-Cu 2 conexiuni 0.2-4mm² cu clapetă (lițat) 221-412 - WAGO 221-412
In stoc
Cod Produs: 2773-2401
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2273-2401 |
|---|---|
| Descriere | clemă de legătură pentru conductori unifilat Wago |
| Categorie de supratensiune | 2 |
| Culoare carcasă | transparent |
| Secțiune nominală | 4 mm² |
| Tensiune nominală | 450 V |
| Tensiune nominală de supratensiune | 4 kV |
| Curent nominal | 32 A |
| Număr de conexiuni | 2 |
| Materiale de conducturi compatibile | Aluminiu, Cupru |
| Temperatura maximă funcționare | 105 ℃ |
| Lățime | 6.15 mm |
|---|---|
| Înălțime | 6.8 mm |
| Adâncime | 29.5 mm |
Cablarea conductorilor in doză incastrata | Extinderea firelor scurte. | Utilizat cu un tub termocontractabil. | Utilizarea conectorului de îmbinare în linie (pentru conectarea cu un tub termocontractabil. |
Dezizolați conductorul. | Introduceți conductorul. | Verificați poziția corectă. | Pentru demontare: Răsuciți conectorul alternativ la stânga și la dreapta în timp ce îl trageți de pe conductor. |
Declarație conformitate (EU)
Link producător
Certificat ENEC
Fișă tehnică (producător)
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.