Adaptor - Suport - de montare conectori din seria 221 de 4 mm² pe șină DIN - Wago 221-500
In stoc
Cod Produs: 221-412
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 221-412 |
|---|---|
| Cod EAN | 4050821808435 |
| Descriere | Clema legatura doza Wago |
| Serie clemă | Seria Wago 221 |
| Secțiune nominală | 4 mm² |
| Protecție suprafeței | verzint |
| Număr conectori | 2 |
| Culoare | portocaliu |
| Tensiune nominală | 450 V |
| Curent nominal | 32 A |
| Tensiune nominală de rezistență la impuls | 4 kV |
| Greutate net | 2 g |
| Greutate brut | 2 g |
| Temperatura de funcționare maximă | 105 ℃ |
Cablarea conductorilor în doze. |
Sisteme de iluminat de joasă tensiune |
Distribuția curentului intr-un baldachin de tavan |
Conectarea luminii separate intr-un tavan suspendat |
Dezizolați conductorul. (Maxim 11 mm) |
Trageți clapeta portcolaie pentru a deschide unitatea de fixare. |
Introduceți conductorul și împingeți maneta înapoi în jos la același nivel cu carcasa conectorului. |
Conectare fără unelte a conductorilor cu fir fin de la 0,14 … 4 mm², precum și a conductorilor plini sau liniați de la 0,2 … 4 mm² (24 … 12 AWG). |
Link producător
Fișă tehnică (producător)
Certificat ENEC
Certiciat RoHS/REACH
Certificat CCA
Declarație de conformitate (EU)
Declarație de conformitate (UK)
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.