Conector rapid - Cu-Cu 2 conexiuni 0.2-4mm² cu clapetă (lițat) 221-412 - WAGO 221-412
In stoc
Cod Produs: 222-413
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 222-413 |
|---|---|
| Descriere | clemă de legătură pentru fir lițat Wago |
| Categorie de supratensiune | 3 |
| Culoare carcasă | gri |
| Secțiune nominală | 4 mm² |
| Tensiune nominală | 400 V |
| Tensiune nominală de supratensiune | 4 kV |
| Curent nominal | 32 A |
| Număr de conexiuni | 3 |
| Materiale de conducturi compatibile | Aluminiu, Cupru |
| Lățime | 17 mm |
|---|---|
| Înălțime | 14,5 mm |
| Adâncime | 20,5 mm |
Cablarea conductorilor in doză. | Sisteme de iluminat personalizate de joasă tensiune | Conectarea componentelor precablate și prefabricate | Conectarea corpurilor de iluminat cu fire fine și alimentare electrică |
Dezizolați conductorul. | Ridicați clapeta pentru a deschide unitatea de strangere și introduceți conductorul. | Apoi coborâți pentru a închide clema. |
Declarație conformitate (EU)
Declarație conformitate (UK)
Link producător
Certificat RoHS/REACH
Certificat ENEC
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.