Suport universal pentru tablouri combo/multimedia - ETI 001100202
La comanda
Cod Produs: 001100212
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001100212 |
|---|---|
| Descriere | ECT24MEDIAPO |
| Greutate | 2.14kg |
| Nivel | Cutii de plastic aplicate IP40 |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Tensiunea nominală (V) | 400 |
| Tip montaj | aparent |
| Grad de protecție IP | IP 40 |
| No. of modules (total/per row) | 24 module, 12 pe rand |
| Număr de rânduri | 2 |
| Ușa (material, color | Plastic, transparent |
| Cutie (material, color) | Plastic, alb |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 357 mm |
| Lățime | 283 mm |
| Adâncime | 106 mm |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 357 mm |
| Lățime | 283 mm |
| Adâncime | 106 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
Instrucțiuni produs
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.