Suport universal pentru tablouri combo/multimedia - Hager VZ02MM
In stoc
Cod Produs: VF218PZF
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | VF218PZF |
|---|---|
| Descriere | Tablou Hager Golf Multimedia |
| Curent nominal (A) | 63 A |
| Nivel | Cutii aplicate IP40 multimedia |
| Tip montaj | încastrat |
| Grad de protecție IP | IP 30 |
| Grad de protecție IK | IK 07 |
| No. of modules (total/per row) | 36 module, 18 per rând |
| Număr de rânduri | 2 |
| Ușa (material, color) | plastic, alb |
| Cutie (material, color) | plastic, alb |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Suprafață montaj | zidărie, gips-carton |
Există 2 tipuri de elemente de fixare pentru instalarea tabloului Hager Golf VF218PZF în perete.
Set de 4 console din plastic VZ786N pentru instalarea cutiei (bazei) din plastic în pereți solizi: blocuri, cărămidă, beton.
Set de 4 console speciale VZ696N pentru montarea cofretului în pereți goi: gips-carton, OSB etc.
Elemente de fixare VZ786N pentru instalarea scutului Golf Hager VF218PZF în pereți solizi (4 buc.) | Elemente de fixare VZ696N pentru instalarea scutului Golf Hager VF218PZF în pereți goi (4 buc.) |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 418 mm |
| Lățime | 460 mm |
| Adâncime | 97,50 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.