Suport universal pentru tablouri combo/multimedia - Hager VZ02MM
In stoc
Cod Produs: VS218PZF
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | VS218PZF |
|---|---|
| Descriere | Tablou Hager Golf Multimedia |
| Nivel | Cutii aparent IP30 multimedia |
| Tip montaj | aparent |
| Grad de protecție IP | IP 30 |
| Grad de protecție IK | IK 07 |
| No. of modules (total/per row) | 36 module, 18 per rând |
| Număr de rânduri | 2 |
| Ușa (material, color) | plastic, alb |
| Cutie (material, color) | plastic, alb |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Suprafață montaj | zidărie |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 377 mm |
| Lățime | 390 mm |
| Adâncime | 99 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.