Cheder 1 0 - 4mm negru - Morek MCA001BB12
In stoc
Cod Produs: 001101371
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001101371 |
|---|---|
| Descriere | ERP12-5-2V MEDIA |
| Greutate | 6.3 kg |
| Nivel | Cutii de distribuție |
| Tip montaj | încastrat |
| Grad de protecție IP | IP 40 |
| Număr de module | 48 module |
| Repartizare număr module | 24 module pentru uz electric 24 module pentru uz multimedia |
| Ușa (material, color) | Plastic, alb |
| Cutie (material, color) | Plastic, alb |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 850 mm |
| Lățime | 325 mm |
| Adâncime | 125 mm |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 810 mm |
| Lățime | 290 mm |
| Adâncime montaj | 120 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.