Banda obturatoare 12M gri - ETI 002911003
In stoc
Cod Produs: 001100221
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001100221 |
|---|---|
| Descriere | ECG56COMBO3/1-I |
| Greutate | 4.1kg |
| Nivel | Cutii de metal aplicate IP30 |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Tensiunea nominală (V) | 400 |
| Tip montaj | încastrat |
| Grad de protecție IP | IP 30 |
| Număr de module | 56 module |
| Repartizare număr module | 14 module pentru uz electric 42 module pentru uz multimedia |
| Număr de rânduri | 4 |
| Ușa (material, color) | Metal peforat. alb |
| Cutie (material, color) | Plastic, alb |
| Number of PE/N terminals (connections) | 10/10 |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 717 mm |
| Lățime | 346 mm |
| Adâncime | 87 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
Instrucțiuni produs
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.