Încuietoare cu chei pentru tablouri FW - Hager FZ597
La comanda
Cod Produs: FWB32K1
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | FWB32K1 |
|---|---|
| Descriere | Tablou Hager Univers FW |
| Greutate | 11 kg |
| Nivel | Cutii aparent IP31 |
| Curent nominal (A) | 125 A |
| Tip montaj | aplicat |
| Grad de protecție IP | IP 31 |
| Număr de module | 72 module |
| Repartizare număr module | 36 module pentru uz electric 36 module pentru uz multimedia |
| Număr de rânduri | 3 |
| Ușa (material, color) | metal perofat, alb |
| Cutie (material, color) | metal, alb |
| Glow wire test (°C) | 850 |
| Suprafață montaj | zidărie |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 550 mm |
| Lățime | 500 mm |
| Adâncime | 161 mm |
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.