Cheder universal 10mm înălțime - 6mm lățime negru - Morek MCA002BB12
In stoc
Cod Produs: VU602NWH
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | VU602NWH |
|---|---|
| Descriere | tablou combo Hager |
| Greutate | 6 kg |
| Nivel | tablou metalic Hager |
| Grad de protecție IP | IP 30 |
| Tensiune | 400 V |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Număr de module | 60 module |
| Repartizare număr module | 24 module pentru uz electric 36 module pentru uz multimedia |
| Număr blocuri terminale | 48 |
| Material cutie | plastic, alb |
| Material ușă | plastic, alb |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 880,50 mm |
| Lățime | 348 mm |
| Adâncime | 98 mm |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 865 mm |
| Lățime | 314,50 mm |
| Adâncime | 89 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.