Priză - Schuko 2P+E - triplă pentru tablouri Golf - șină DIN - Hager - VZ00AS
In stoc
Cod Produs: VA603NWH
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | VA603NWH |
|---|---|
| Descriere | Tablou combo (hibrid) Hager |
| Nivel | Cutii aplicate IP30 |
| Curent nominal | 63 A |
| Tensiune | 400 V |
| Tip montaj | aparent |
| Grad de protecție IP | IP 30 |
| Număr de module | 60 module, 12 per rând |
| Repartizare număr module | 36 module pentru uz electric 24 module pentru uz multimedia |
| Număr de rânduri | 4 |
| Ușă (material, color) | Ester acrilic acrilonitril stiren (ASA), policarbonat, alb |
| Cutie/Tablou (material, color) | Ester acrilic acrilonitril stiren (ASA), policarbonat, alb |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Suprafață montaj | Zidărie |
| Număr rânduri totale | 5 |
|---|---|
| Număr șine DIN | 3 |
| Număr totale module (plus partea multimedia) | 60 |
| Înălțime | 765 mm |
|---|---|
| Lățime | 305 mm |
| Adâncime | 96,5 mm |
Declarație conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
Instrucțiuni montaj
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.