Banda obturatoare 12M gri - ETI 002911003
In stoc
Cod Produs: 001100228
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001100228 |
|---|---|
| Descriere | ECG56HCOMBO2/2-I |
| Greutate | 4.1 kg |
| Nivel | Cutii de plastic aplicate IP40 |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Tensiunea nominală (V) | 400 |
| Tip montaj | încastrat |
| Grad de protecție IP | IP30 |
| Număr de module | 56 module, 14 per rând |
| Repartizare număr module | 28 module pentru uz electric 28 module pentru uz multimedia |
| Număr de rânduri | 4 |
| Ușa (material, color) | Metal perforat, alb |
| Cutie (material, color) | Plastic, alb |
| Number of PE/N terminals (connections) | 13/13 |
| Glow wire test (°C) | 850 |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 717 mm |
| Lățime | 346 mm |
| Adâncime | 87 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
Instrucțiuni produs
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.