Cheder universal 14mm înălțime - 10mm lățime negru - Morek MCA001BB12
In stoc
Cod Produs: 001101370
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001101370 |
|---|---|
| Descriere | ERP12-4-2V MEDIA |
| Greutate | 5 kg |
| Nivel | Cutii de distribuție |
| Tip montaj | încastrat |
| Grad de protecție IP | IP 40 |
| Număr de module | 36 module, 1 2 per rând |
| Repartizare număr module | 2 4 module pentru uz electric 1 2 module pentru uz multimedia |
| Ușa (material, color) | Plastic, alb |
| Cutie (material, color) | Plastic, alb |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 710 mm |
| Lățime | 320 mm |
| Adâncime | 125 mm |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 675 mm |
| Lățime | 280 mm |
| Adâncime montaj | 120 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.