Cheder 1 0 - 4mm negru - Morek MCA001BB12
In stoc
Cod Produs: 001101373
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001101373 |
|---|---|
| Descriere | ERP12-2-2H MEDIA |
| Greutate | 6.3 kg |
| Nivel | Cutii de distribuție |
| Tip montaj | încastrat |
| Grad de protecție IP | IP 40 |
| Număr de module | 48 module, 12 per rând |
| Repartizare număr module | 24 module pentru uz electric 24 module pentru uz multimedia |
| Număr de rânduri | 2 |
| Ușa (material, color) | Plastic, alb |
| Cutie (material, color) | Plastic, alb |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 445 mm |
| Lățime | 620 mm |
| Adâncime | 132 mm |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 420 mm |
| Lățime | 590 mm |
| Adâncime | 125 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.