Suport universal pentru tablouri combo/multimedia - Hager VZ02MM
In stoc
Cod Produs: FWB53K1
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | FWB53K1 |
|---|---|
| Descriere | Tablou Hager Univers FW |
| Greutate | 22,6 kg |
| Nivel | Cutii aparent IP31 |
| Curent nominal (A) | 125 A |
| Tip montaj | aplicat |
| Grad de protecție IP | IP 31 |
| Număr de module | 120 module |
| Repartizare număr module | 80 module pentru uz electric , 24 module per rand 40 module pentru uz multimedia , 8 module per rand |
| Număr de rânduri | 5 |
| Ușa (material, color) | metal perofat, alb |
| Cutie (material, color) | metal, alb |
| Glow wire test (°C) | 850 |
| Suprafață montaj | zidărie |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 800 mm |
| Lățime | 800 mm |
| Adâncime | 165 mm |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 800mm |
| Lățime | 800 mm |
| Adâncime | 0 mm |
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.