Cheder 1 0 - 4mm negru - Morek MCA001BB12
In stoc
Cod Produs: 001101374
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001101374 |
|---|---|
| Descriere | ERP 12-3-3H MEDIA |
| Greutate | 8.5 kg |
| Nivel | Cutii de distribuție |
| Tip montaj | încastrat |
| Grad de protecție IP | IP 40 |
| Număr de module | 72 module, 12 per rând |
| Repartizare număr module | 36 module pentru uz electric 36 module pentru uz multimedia |
| Ușa (material, color) | Plastic, alb |
| Cutie (material, color) | Plastic, alb |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 548 mm |
| Lățime | 576 mm |
| Adâncime | 120 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.