Suport universal pentru tablouri combo/multimedia - ETI 001100202
La comanda
Tabloul hibrid ETI ECG70HCOMBO3/2-I este soluția ideală "tot-în-unu" pentru organizarea estetică și eficientă a circuitelor electrice și a echipamentelor multimedia.
Cod Produs: 001100230
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice ETI 001100230
| Cod producător | 001100230 |
|---|---|
| Cod EAN | 3838895838685 |
| Model | ECG70HCOMBO3/2-I |
| Producător | ETI |
| Tip montaj | Încastrat (Flush-mounted) |
| Număr total module | 70 module |
| Distribuție module | 28 Curent (2 rânduri) + 42 Multimedia (3 rânduri) |
| Grad de protecție | IP30 |
| Înălțime totală (A) | 842 mm |
| Lățime totală (B) | 346 mm |
| Adâncime (C) | 92 mm |
| Dimensiuni nișă (HxW) | 799 x 306 mm |
| Caracteristici multimedia | Placă montaj perforată, WLAN friendly |
| Greutate netă | 4.9 kg |
| Greutate brută | 5 kg |
Aplicații recomandate
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
Link-uri utile
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.