Încuietoare cu chei pentru tablouri FW - Hager FZ597
La comanda
Cod Produs: FWB62K1
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | FWB62K1 |
|---|---|
| Descriere | Tablou din metal combo Hager Seria FW |
| Greutate | 19 kg |
| Nivel | Cutii incastrat IP31 |
| Curent nominal (A) | 125 |
| Tip montaj | încastrat |
| Grad de protecție IP | IP 31 |
| Număr de module | 144 module |
| Repartizare număr module | 72 module pentru uz electric 72 module pentru uz multimedia |
| Număr de rânduri | 6 |
| Ușa (material, color) | metal pur, alb |
| Cutie (material, color) | Metal pur, alb |
| Suprafață montaj | zidărie, gips-carton |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 950 mm |
| Lățime | 550 mm |
| Adâncime | 165 mm |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 950 mm |
| Lățime | 550 mm |
| Adâncime | 0 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.