Bara terminala PE de impamantare izolata pentru tablouri ETI - ETI 001101051
In stoc
Cod Produs: 001100280
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001101280 |
|---|---|
| Descriere | ECT 1x24PT |
| Greutate | 0.952kg |
| Nivel | Cutii de plastic aplicat IP40 |
| Tip montaj | aplicat |
| Grad de protecție IP | IP 40 |
| No. of modules (total/per row) | 24 module |
| Număr de rânduri | 1 |
| Ușa (material, color) | plastic, transparent |
| Cutie (material, color) | Plastic, alb |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Suprafața montaj | zidărie |
| Standard construcție | IEC60670-24 |
| Număr de conectori terminali PE/N | 13/13 |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 236 mm |
| Lățime | 503 mm |
| Adâncime | 112 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
Instrucțiuni produs
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Stoc epuizat
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.