Banda obturatoare 12M gri pentru tablouri ECH - ETI 001101053
In stoc
Cod Produs: 001101063
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001101063 |
|---|---|
| Descriere | ECH-24PT |
| Greutate | 1.7 kg |
| Nivel | Cutii aplicate |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Tensiunea nominală (V) | 400 |
| Tensiunea DC (V) | 1500 VDC |
| Tip montaj | aplicat |
| Grad de protecție IP | IP 65 |
| No. of modules (total/per row) | 24 module, 12 per rând |
| Număr de rânduri | 2 |
| Ușa (material, color) | plastic, transparent |
| Cutie (material, color) | Plastic, alb |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Suprafață montaj | zidărie |
| Număr conectori terminale PE/N | 15/15 |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 384 mm |
| Lățime | 319 mm |
| Adâncime | 144 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
Instrucțiuni produs
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.