Banda obturatoare 12M gri pentru tablouri ECH - ETI 001101053
In stoc
Cod Produs: 001101062
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001101062 |
|---|---|
| Descriere | ECH-12PT |
| Greutate | 1.24kg |
| Nivel | Cutii de plastic aplicate IP65 |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Tensiunea nominală (V) | 400 |
| Tip montaj | aparent |
| Grad de protecție IP | IP 65 |
| No. of modules (total/per row) | 12 module |
| Număr de rânduri | 1 |
| Ușa (material, color) | Plastic, transparent |
| Cutie (material, color) | Plastic, gri |
| Number of PE/N terminals (connections) | 10/10 |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Suprafață montaj | zidărie |
| Tensiune | 1500VDC |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 259 mm |
| Lățime | 319 mm |
| Adâncime | 144 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
Instrucțiuni produs
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.