Banda obturatoare 12M gri pentru tablouri ECH - ETI 001101053
In stoc
Cod Produs: 001107097
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001107097 |
|---|---|
| Descriere | Tablou distributie PV 1100/12-DC1/1-16-MT2-3C25 |
| Nivel | Tablouri pentru fotovoltaice |
| Tensiune nominală | 1000 V DC |
| Tensiune nominală de rezistență la impulsuri Uimp | 4 kV |
| Greutate | 2,5 kg |
| Grad de protecție IP | IP65 |
| Grad de protecție IK | IK08 |
| Lățime | 319 mm |
|---|---|
| Înălțime | 259 mm |
| Adâncime | 144 mm |
| Secțiunea transversală maximă a conexiunii |
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.