Jumper - șunt - 2 căi pentru cleme șir 2004 - Wago 2004-402
In stoc
Cod Produs: 2005-7641
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2005-7641 |
|---|---|
| Cod EAN | 4055143042239 |
| Nivel | Clemă șir Wago |
| Tip clemă șir | clemă șir de trecere multietajată |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 4 kV |
| Putere disipată | 1,024 W |
| Categoria de supratensiune | III |
| Grad de poluare | 3 |
| Număr conexiuni | 4 |
| Secțiune transversală nominală | 6 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 0,5 mm² ... 6 mm² |
| Secțiune transversală AWG | 20 ... 10 (convertit conform IEC) |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 0,5 mm² ... 6 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului, flexibilă [AWG] | 20 ... 10 (convertit conform IEC) |
| culoare | gri |
| material izolant | PA |
| Curent nominal | 32 A |
| Voltaj nominal | 250 V |
| Lățime | 6,2 mm |
|---|---|
| Înălțime | 123,9 mm |
| Adâncime | 41,7 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Link producător
Fișă tehnică (producător)
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.