Element terminal - capac - pentru clemele șir gama HTE.6 albastru - Schrack IK222206
In stoc
Cod Produs: IK222006
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | IK222006 |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840251449 |
| Nivel | Clemă șir Schrack |
| Tip clemă șir | clemă șir de trecere |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 8 kV |
| Număr rânduri | 1 |
| Categoria de supratensiune | III |
| Număr conexiuni | 2 |
| Secțiune transversală nominală | 6 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 0,2 mm² ... 10 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 0,2 mm² ... 10 mm² |
| culoare | verde-galben |
| material izolant | PA |
| Lățime | 4,2 mm |
|---|---|
| Înălțime | 59.2 mm |
| Adâncime | 39,5 mm |
| Adâncime de la marginea șinei DIN | 32,9 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.