Element terminal - capac - pentru cleme sir gama PT 25 QUATTRO gri D-ST 25 QUATTRO Phoenix Contact3030514
In stoc
1343137
Cod Produs: 1343137
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 1343137 |
|---|---|
| Cod EAN | 4063151654382 |
| Nivel | Clemă șir Phoenix Contact |
| Tip clemă șir | clemă șir de trecere cu buton |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 8 kV |
| Număr rânduri | 1 |
| Categoria de supratensiune | III |
| Număr conexiuni | 4 |
| Secțiune transversală nominală | 2,5 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 0,5 mm² ... 4 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 0,5 mm² ... 4 mm² |
| culoare | galben-verde |
| material izolant | PA |
| Lățime | 5,2 mm |
|---|---|
| Înălțime | 72,2 mm |
| Adâncime | 35,3 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.