Element terminal - capac - pentru clemele șir gama XTV 6 gri grosime 22mm D-XTV 6 - Phoenix Contact 1329515
In stoc
1329493
Cod Produs: 1329493
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 1329493 |
|---|---|
| Cod EAN | 4063151622497 |
| Nivel | Clemă șir Phoenix Contact |
| Tip clemă șir | clemă șir de trecere |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 8 kV |
| Număr rânduri | 1 |
| Categoria de supratensiune | III |
| Număr conexiuni | 2 |
| Secțiune transversală nominală | 10 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 0.5 mm² ... 10 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 1.5 mm² ... 10 mm² |
| culoare | gri |
| material izolant | PA |
| Curent nominal | 41 A |
| Voltaj nominal | 1000 V |
| Lățime | 8.2 mm |
|---|---|
| Înălțime | 62.8 mm |
| Adâncime | 42.2 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.