Element terminal - capac - pentru clema IK690001 Schrack IK690201
In stoc
1
Cod Produs: IK690001
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | IK690001 |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840556216 |
| Nivel | Clemă șir Schrack |
| Tip clemă șir | clemă șir multietaj L/N/PE |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 6 kV |
| Număr rânduri | 3 |
| Categoria de supratensiune | III |
| Grad de poluare | 3 |
| Număr conexiuni | 6 |
| Secțiune transversală nominală | 2,5 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 0,08 mm² ... 4 mm² |
| Secțiune transversală AWG | 28 ... 12 (convertit conform IEC) |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 0,08 mm² ... 4 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului, flexibilă [AWG] | 28 ... 12 (convertit conform IEC) |
| culoare | gri |
| material izolant | PA |
| Curent nominal | 20 A |
| Voltaj nominal | 600 V |
| Marcă originală | Klemsan |
| Lățime | 5 mm |
|---|---|
| Înălțime | 100 mm |
| Adâncime | 79,70 mm |
| Adâncime de la marginea șinei DIN | 79,20 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.