Clema șir 3 conexiuni max. 1.5 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2201-1301
In stoc
Cod Produs: TSKC25/3
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | TSKC2.5/3 |
|---|---|
| Cod EAN | 5997374207249 |
| Nivel | Clemă șir Tracon Electric |
| Tip clemă șir | clemă șir de nul |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 8 kV |
| Număr rânduri | 1 |
| Categoria de supratensiune | III |
| Număr conexiuni | 3 |
| Secțiune transversală nominală | 4 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 0,25 mm² ... 2,5 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 0,25 mm² ... 4 mm² |
| culoare | gri |
| material izolant | PA |
| Curent nominal | 24 A |
| Voltaj nominal | 800 V |
| Lățime | 5 mm |
|---|---|
| Înălțime | 65 mm |
| Adâncime | 32,5 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.