Jumper - șunt - 2 căi izolat roșu pentru cleme PT/UT/ST/DT 6 FBS 2-8 - Phoenix Contact 3030284
In stoc
1
Cod Produs: 1291930
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 1291930 |
|---|---|
| Cod EAN | 4063151524265 |
| Descriere | Clemă șir Phoenix Contact |
| Gama | PTV 6 |
| Culoare | verde |
| Număr conexiuni | 4 |
| Tensiune nominală | 1000 V |
| Curent nominal | 41 A |
| Număr de rânduri | 1 |
| Secțiune transversală | 0,5 mm² → 10mm² |
| Greutate netă | 25 g |
| Greutate brută | 30 g |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lățime | 8,2 mm |
|---|---|
| Înălțime | 84,7 mm |
| Adâncime | 57,6 mm |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.