Element terminal - capac - pentru clemele șir 2002 (2 conexiuni) gri Wago 2002-1291
In stoc
2201-1207
Cod Produs: 2201-1207
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2201-1207 |
|---|---|
| Cod EAN | 4055143694674 |
| Nivel | Clemă șir Wago |
| Tip clemă șir | clemă șir de trecere |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 8 kV |
| Putere disipată | 0.771 W |
| Număr rânduri | 1 |
| Categoria de supratensiune | III |
| Grad de poluare | 3 |
| Număr conexiuni | 2 |
| Secțiune transversală nominală | 1.5 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 0,25 mm² ... 2.5 mm² |
| Secțiune transversală AWG | 22 ... 14 (convertit conform IEC) |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 0,25 mm² ... 2.5 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului, flexibilă [AWG] | 22 ... 14 (convertit conform IEC) |
| culoare | verde-galben |
| material izolant | PA |
| Curent nominal | 24 A |
| Voltaj nominal | 800 V |
| Lățime | 4,2 mm |
|---|---|
| Înălțime | 48.5 mm |
| Adâncime | 39,5 mm |
| Adâncime de la marginea șinei DIN | 32,9 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Declarație conformitate (UE)
Declarație conformitate (UK)
Link producător
Certificat pentru folosirea lor în instalații electrice feroviare
Atestat de conformitate (ATEX)
Aprobare pentru zone periculoase (ATEX)
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.