Jumper - șunt - 2 căi izolat gri pentru cleme șir 2002 - Wago 2002-402
In stoc
2003-7649
Cod Produs: 2003-7649
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2003-7649 |
|---|---|
| Cod EAN | 4044918925624 |
| Nivel | Clemă șir Wago |
| Tip clemă șir | clemă șir multietajat |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 8 kV |
| Număr rânduri | 3 |
| Categoria de supratensiune | III |
| Grad de poluare | 3 |
| Număr conexiuni | 4 |
| Secțiune transversală nominală | 2.5 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 0.25 mm² ... 4 mm² |
| Secțiune transversală AWG | 22 ... 12 (convertit conform IEC) |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 0.25 mm² ... 4 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului, flexibilă [AWG] | 22 ... 12 (convertit conform IEC) |
| culoare | gri |
| material izolant | PA |
| Curent nominal | 32 A |
| Voltaj nominal | 400 V |
| Lățime | 5.2 mm |
|---|---|
| Înălțime | 96 mm |
| Adâncime | 42.3 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Declarație conformitate (UE)
Declarație conformitate (UK)
Link producător
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.