-
Siguranțe, Diferențiale, Separatori & Busbar
-
Tablouri electrice
-
Materiale electrice pentru sisteme fotovoltaice
-
Contactori, Relee, Contoare & Surse
-
Descărcătoare de supratensiune (SPD)
-
Doze electrice & cutii de joncțiune
-
Cleme și conectori electrici
-
Siguranțe fuzibile & Separatori portfuzibili
-
Cabluri, Canal cablu, Tuburi copex
-
Corpuri de iluminat
-
Sisteme de împământare
-
Prize și întrerupătoare
-
Spray-uri, spume și lubrifianți
-
Scule și unelte pentru electricieni
-
Cărți pentru electricieni
-
Accesorii electrice
-
Industrial
- Lichidări stoc
- Promoții
- Producători
- Blog
- Info
1
Cod Produs: 3212138
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
de produse
si european
rapida
personalizate
utile
de incredere
Phoenix Contact 3212138
| Cod | 3212138 |
|---|---|
| Cod EAN | 4046356494823 |
| Descriere | Clemă șir trecere Phoenix Contact |
| Gamă clemă | PT 16 N |
| Culoare | gri |
| Număr conexiuni | 2 |
| Număr etaje | 1 |
| Grad poluare | 3 |
| Tensiune nominală de supratensiune | 8 kV |
| Număr de conexiuni pe nivel | 2 |
| Secțiune transversală | 16 mm² |
| Secțiune transversală conductor | 0,5 - 25 mm² (valabil pentru conductor rigid și flexibil) AWG 20-4 |
| Curent nominal | 76 A |
| Tensiune nominală | 1000 V |
| Greutate netă | 31 g |
| Greutate brută | 31 g |
Dimensiuni
| Lățime | 12,2 mm |
|---|---|
| Înălțime | 75,4 mm |
Link-uri utile
- Curent nominal
- 76 A
- Tip montaj
- șină DIN
- Numar Conexiuni
- 2
- Tip clemă
- clemă șir
- Sectiune
- 16 mm²
- Material conexiune
- Cupru-Cupru
- Culoare
- gri
- Gama
- Phoenix Contact PT
- Tip
- clemă șir
Produse Similare
Clema șir 2 conexiuni max. 1 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2200-1201
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 2.5 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2202-1201
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 16 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2216-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 1.5 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2001-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 1.5 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2201-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 2.5 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2202-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 4 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2204-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 4 mm² galben-verde TopJobs Push-In - Wago 2204-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 6 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2206-1204
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 6 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2206-1201
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 4 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2204-1204
In stoc
Clema șir 3 etaje 6 conexiuni max. 2.5 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2002-3231
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 10 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2210-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 35 mm² verde-galben - Wago 285-137
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 1.5 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2201-1204
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 1.5 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2201-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 2.5 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2202-1204
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 6 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2206-1207
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 2.5 mm² gri TopJobs Clamp - Wago 2102-5201
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 2.5 mm² albastru TopJobs Clamp - Wago 2102-5204
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 6 mm² albastru TopJobs Clamp - Wago 2106-5204
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 10 mm² galben-verde TopJobs Clamp - Wago 2110-5207
In stoc
Clema șir 2 etaje 2 conexiuni max. 2.5 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2202-2702
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 10 mm² gri TopJobs Clamp - Wago 2110-5201
In stoc
16 produse similare
Clema șir 3 etaje 5 conexiuni max. 2.5 mm² gri PTI 2.5-PE/L/NT - Phoenix Contact 3213946
In stoc
Clema șir derivație 11 conexiuni max. 1.5 mm² galben PTFIX - Phoenix Contact 3214082
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 6 mm² albastru TopJobs Clamp - Wago 2106-5204
In stoc
Clema șir 2 etaje 4 conexiuni max. 4 mm² gri PTTB 4 - Phoenix Contact 3211786
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 16 mm² gri TopJobs Clamp - Wago 2116-5201
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 10 mm² albastru CAGE CLAMP - Wago 2210-1204
In stoc
Clema șir 3 etaje 6 conexiuni max. 2.5 mm² gri PT 2.5-3PV - Phoenix Contact 3210512
In stoc
Clema șir derivație 5 conexiuni max. 10 mm² gri PTFIX - Phoenix Contact 3002371
In stoc
Clema șir de împământare 3 conexiuni max. 1.5 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2201-1307
In stoc
Clema șir 3 conexiuni max. 2.5 mm² roșu PT 2.5-TWIN RD - Phoenix Contact 3211223
La comanda
Clema șir 2 conexiuni max. 16 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2216-1201
In stoc
Clema șir 3 conexiuni max. 2.5 mm² negru PT 2.5-TWIN BK - Phoenix Contact 3211252
La comanda
Clema șir 4 conexiuni max. 2.5 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2202-1401
In stoc
Clema șir de împământare cu buton 2 conexiuni max. 2.5 mm² verde-galben XT 2.5 PE - Phoenix Contact 1343116
In stoc
Clema șir 3 conexiuni max. 10 mm² negru PT 10-TWIN BK - Phoenix Contact 1375410
La comanda
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 16 mm² albastru TopJobs Clamp - Wago 2116-5204
In stoc