Element terminal - capac - pentru clema șir serie XTV 16 gri D-XTV 16 - Phoenix Contact 1329675
In stoc
1
Cod Produs: 1329674
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 1329674 |
|---|---|
| Cod EAN | 4063151625320 |
| Nivel | Clemă șir Phoenix Contact |
| Tip clemă șir | clemă șir de trecere |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 8 kV |
| Număr rânduri | 1 |
| Categoria de supratensiune | III |
| Număr conexiuni | 2 |
| Secțiune transversală nominală | 25 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 2.5 mm² ... 25 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 4 mm² ... 25 mm² |
| culoare | galben-verde |
| material izolant | PA |
| Lățime | 12.2 mm |
|---|---|
| Înălțime | 77.2 mm |
| Adâncime | 49.8 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.